Exkov Sprey Sinek, Tatarcık ve Kene Kovar Sprey

Expel

23,
90
TL
Havale ile : 23,90 TL
Sivrisinek, karasinek, tatarcık ve keneye karşı korunma amaçlı kullanılan hazır spreydir.
Müşteri Memnuniyeti
Ücretsiz Kargo
Güvenli Ödeme
Sivrisinek, karasinek, tatarcık ve keneye karşı korunma amaçlı kullanılan hazır spreydir.


Kullanım Şekli;


Kutuyu cildinizden 15-20 cm uzakta dik konumda tutarak yavaş dairesel hareketlerle sıkınız. Maksimum korunma için elinizle hafifçe cildinizde ve elbisenizde yayınız. İhtiyaç olduğunda tekrarlayınız. Göz ve dudaklarınıza gelmemesine dikkat ediniz.


Exkov Sprey sivrisinek, karasinek, tatarcık ve keneye karşı 6 saate kadar koruma sağlar.


Formülasyon şekli : Çözelti  Sprey
 
Aktif maddenin adı ve miktarı                            % a/h
N,N-dietil-m-toluamid-DEET (Saf)                   :   % 17
Etanol (saf )                                                    :   % 100    tamamlanır. 
Cilde uygulanır ve haşereleri size yaklaştırmaz. 
Ruhsat No : 2012/37
Expeltox Sprey Sivrisinek İlacı( 500 ml-5 lt-5 li expeltox, kolay ilaçlama, haşere koruma paketi-ilaçlama ve koruma paketi-expelle tanışma paketi eklenecek)
Stok Kodu : M52.01.025.02
exPeltox ile evinizi kendiniz kolay ve ekonomik bir şekilde ilaçlayabilirsiniz. 1R-Trans Phenothrin güçlü öldürücü aktif madde ve d-tetramethrin ile düşürücü olarak görev yapar. Doğal spreyleme özelliğine sahiptir. 
  •  Hızlı ve Güvenli Çözüm
İçerisinde bulunan öldürücü ve düşürücü aktif maddeler ile haşerelerin anında ölmesini sağlar. Evinizde, işyerinizde kısacası yaşadığınız her mekanda haşerelere karşı uzun süreli, güvenli ve etkin çözüm sağlayan exPeltox’u uzman ekip gerektirmeden kendiniz güvenle kullanabilirsiniz.
  •  İtici Gaz İçermez
Su bazlı olup itici gaz içermediğinden yanıcı, patlayıcı değildir. Uygulama yapılan yerlerde iz, leke bırakmaz.
  •  Uzun Süreli Etkisini Gösterir
Ani ve güçlü öldürücü etkiye sahip exPeltox, aynı zamanda haşerelerin gezebileceği noktalara uygulandığı zaman uzun süreli etki sağlar. Bu sayede evinizin, işyerinizin haşerelere karşı korunması için genel mücadele yapma olanağı sağlar.
  •  Genel Koruma Sağlar
İçerisinde bulunan öldürücü aktif maddesi flushing-out ışığa çıkarıcı etkisi ile haşereleri saklandığı yerden çıkarır. İlaçlanan ortama dışardan gelecek olan haşereleri engeller.
  •  İnsanlar İçin Daha Güvenli, Çevreye Duyarlı İçerik
Japon Sumitomo firmasının orijinal aktif maddeleri kullanılmıştır ve toksititesi düşüktür. exPeltox rakiplerinden 8 kat daha güvenlidir. T.C. Sağlık Bakanlığı ruhsatına sahiptir. Doğa dostudur.
Odanın tüm kapı ve pencereleri kapatılır. Kullanmadan önce ürün iyice çalkalanıp, sprey şişesinin üzerindeki spreyleme tetik nozulu açık pozisyona getirilir. Püskürtücü 30 cm uzakta tutularak oda içerisindeki hedef canlıların yaşayabileceği, saklanabileceği diğer yerlere püskürtülür. Uygulamadan sonra oda 1 saat havalandırılmalıdır.
Ruhsat No: 2009/31