Expel ANG 13 EC Çiftlik İlaçlama ilacı

Expel

220,
00
TL
Havale ile : 220,00 TL
Expel ANG 13 EC, Cypermethrin güçlü öldürücü aktif madde olarak Tetramethrin hızlı düşürücü aktif olarak görev yaparken, haşerelerin bağışıklık sistemini de inhibe eder.
Müşteri Memnuniyeti
Ücretsiz Kargo
Güvenli Ödeme
Expel ANG 13 EC, Cypermethrin güçlü öldürücü aktif madde olarak Tetramethrin hızlı düşürücü aktif olarak görev yaparken, haşerelerin bağışıklık sistemini de inhibe eder. Açık alanlarda hacimsel ilaçlamalarda ve boş kapalı alanlarda rezidüel uygulamalarda yoğun olarak kullanılan insektisittir.  
  • %13 Cypermethrin, %3,30 Tetramethrin
  • Kuvvetli öldürücü (Killing effect) güce sahiptir.
  • Hızlı düşürücü (Knock-down) etkisi vardır.
  • Çok güçlü ışığa çıkarıcı (Flushing-out) etkisi vardır.
  • Kullanımı çok kolaydır.
  • Depolama süresince emülsiyon özelliğini kaybetmez.
  • Su veya diğer eriticilerle her oranda ve kolayca karışır.
  • İnsan ve memeli diğer canlılara karşı uygun toksisitededir.
  • Açık ve kapalı alanlarda her tür ilaçlamalar için uygundur.
  • Kalıcılığı yüksektir.
Su ile seyreltilerek soğuk sisleme ( ULV) tekniği-kapalı ve açık alanlarda spreyleme tekniği ile uygulanır.
AKUT ORAL LD50 :
(SIÇANLAR İÇİN)Cypermethrin : 250 mg/kg.
Tetramethrin : 5000 mg/kg.
Ruhsat No : 2019/77
Expel Sumi 0.5 G Çiftlik ilaçlama İlacı
Stok kodu : M52.01.023.00
Expel Sumi 0.5 G sayesinde tek elle sivrisinek larvalarından kurtulabilirsiniz.
Expel Sumi 0.5 G, “Pyriproxyfen” aktif maddesini içeren; sivrisinek, karasinek ve tatarcık gibi zararlıların larvalarında kullanılan biyosidal  bir üründür. Farklı ve güçlü etkisinin olması dışında, en önemli özelliği hedef dışı diğer canlılara zarar vermemesidir. Bu yüzden “üçüncü nesil güvenli larvasit” olarak da adlandırılır.
Japonya’nın dünya devi şirketi Sumitomo ile iş birliği içerisinde olan Expel bu çevreci ürünü sizlere sunmaktadır.
Günümüzde geleneksel plastiklerden üretilen ürünler  insan sağlığına, geri dönüşüme ve çevreye ciddi zarar vermektedir. Expel Sumi 05. G ise; tescilli, şişirilmiş film teknolojisi ile üretilen, suda eriyebilen saşe ambalaj içerisinde bulunmaktadır.  Bu şekilde insanlığa ve çevreye duyarlı olarak, kolay kullanım imkanı sunar.
Dünya Sağlık Örgütü ve Avrupa Birliği Raporu tarafından da test edilerek, önerilen Expel Sumi 0.5 G, toksin veya nörotoksik kimyasalları içermez. Bunların aksine, sivrisineğin ya da diğer zararlı canlıların biyolojik gelişimini duraklatarak, yumurtadan ergin haline ulaşmasına engel olur. Yani zararlıların oluşmasını engeller. Böylelikle çevre ve ekolojik denge üzerinde olumsuz etki bırakmaz.
Göller, göletler, akarsuların az akıntılı veya durgun kesimleri, bataklıklar, sazlıklar, havuzlar, su birikmiş inşaat çukurları, suyun birikebileceği düşük kotlu arazi boşlukları, sulama kanalları ve toprak tabanlı su arkları, kuyu ve sarnıçlar, binaların bodrumlarında biriken taban suları, kırsal alandaki çeşmelerin yalakları, çeltik tarlaları ve yoğun sulu tarım yapılan benzeri alanlar, oto dış lastikleri, saksı altlıkları, açık alana atılmış boş tenekeler ve konserve kutuları, insan veya hayvan ayak izi çukurları gibi, su bulunan veya birikebilen hemen akla gelebilecek her ortam, sivrisinekler için bir jit alanı olabilir.
Sivrisinek, karasinek larvalarında ve sularda etkin bir şekilde kullanılan bu ürün ayrıca; tavuk çiftliklerinde, kümeslerde, küçükbaş ve büyükbaş hayvan ahırlarında, çöp depolama alanlarında ve sıvı-katı atık tasfiye tesislerinde de kullanılarak, mükemmel sonuçlar verir.
Expel Sumi 0.5 G, son teknoloji ile yapılan saşe ambalajı sayesinde çıplak el ile rahatlıkla ve güvenle kullanılabilir.  Diğer ürünlerin aksine Expel Sumi 0.5 G’ın aktif maddesi  suda anında yok olmaz, granüller 90 gün içerisinde yavaş yavaş erir. Böylece daha etkili ve kalıcı sonuç alınır.
Expel Sumi O.5 G’ı ekonomik ambalajı sayesinde evlerinizde, bahçenizde, yayla ve bağ evlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca kolay kullanımı sayesinde firmaların iş gücünü de azaltır.
Sumitomo ve Expel güvencesiyle alacağınız bu ürünle, yaşamınıza ve çevreye sağlıklı bir iz bırakın.
Ruhsat No : 2017/142