Expeltox Sprey 500 ML 3 ADET

Expel

%30
indirim
98,70 TL
68,
90
TL
Havale ile : 68,90 TL
1R-trans phenothrin - %0,9 d-tetramethrin - %0.1 Kullanıma hazır sprey Ambalaj Şekli : 100ml - 250ml - 500ml - 5lt
Müşteri Memnuniyeti
Ücretsiz Kargo
Güvenli Ödeme

exPeltox Sprey ile evinizi kendiniz kolay ve ekonomik bir şekilde ilaçlayabilirsiniz. 1R-Trans Phenothrin güçlü öldürücü aktif madde ve d-tetramethrin ile düşürücü olarak görev yapar. Doğal spreyleme özelliğine sahiptir. 

  •  Hızlı ve Güvenli Çözüm

İçerisinde bulunan öldürücü ve düşürücü aktif maddeler ile haşerelerin anında ölmesini sağlar. Evinizde, işyerinizde kısacası yaşadığınız her mekanda haşerelere karşı uzun süreli, güvenli ve etkin çözüm sağlayan exPeltox’u uzman ekip gerektirmeden kendiniz güvenle kullanabilirsiniz.

  •  İtici Gaz İçermez

Su bazlı olup itici gaz içermediğinden yanıcı, patlayıcı değildir. Uygulama yapılan yerlerde iz, leke bırakmaz.

  •  Uzun Süreli Etkisini Gösterir

Ani ve güçlü öldürücü etkiye sahip exPeltox, aynı zamanda haşerelerin gezebileceği noktalara uygulandığı zaman uzun süreli etki sağlar. Bu sayede evinizin, işyerinizin haşerelere karşı korunması için genel mücadele yapma olanağı sağlar.

  •  Genel Koruma Sağlar

İçerisinde bulunan öldürücü aktif maddesi flushing-out ışığa çıkarıcı etkisi ile haşereleri saklandığı yerden çıkarır. İlaçlanan ortama dışardan gelecek olan haşereleri engeller.

  •  İnsanlar İçin Daha Güvenli, Çevreye Duyarlı İçerik

Japon Sumitomo firmasının orijinal aktif maddeleri kullanılmıştır ve toksititesi düşüktür. exPeltox rakiplerinden 8 kat daha güvenlidir. T.C. Sağlık Bakanlığı ruhsatına sahiptir. Doğa dostudur.

Odanın tüm kapı ve pencereleri kapatılır. Kullanmadan önce ürün iyice çalkalanıp, sprey şişesinin üzerindeki spreyleme tetik nozulu açık pozisyona getirilir. Püskürtücü 30 cm uzakta tutularak oda içerisindeki hedef canlıların yaşayabileceği, saklanabileceği diğer yerlere

 Püskürtülür. Uygulamadan sonra oda 1 saat havalandırılmalıdır.

Ruhsat No: 2009/31