Expeltox Sprey Ev ilaçlama İlacı (5'li)

Expel

%25
indirim
214,50 TL
160,00
TL
Havale ile : 160,00 TL
Müşteri Memnuniyeti
Ücretsiz Kargo
Güvenli Ödeme
exPeltox ile evinizi kendiniz kolay ve ekonomik bir şekilde ilaçlayabilirsiniz. 1R-Trans Phenothrin güçlü öldürücü aktif madde ve d-tetramethrin ile düşürücü olarak görev yapar. Doğal spreyleme özelliğine sahiptir. 
  •  Hızlı ve Güvenli Çözüm
İçerisinde bulunan öldürücü ve düşürücü aktif maddeler ile haşerelerin anında ölmesini sağlar. Evinizde, işyerinizde kısacası yaşadığınız her mekanda haşerelere karşı uzun süreli, güvenli ve etkin çözüm sağlayan exPeltox’u uzman ekip gerektirmeden kendiniz güvenle kullanabilirsiniz.
  •  İtici Gaz İçermez
Su bazlı olup itici gaz içermediğinden yanıcı, patlayıcı değildir. Uygulama yapılan yerlerde iz, leke bırakmaz.
  •  Uzun Süreli Etkisini Gösterir
Ani ve güçlü öldürücü etkiye sahip exPeltox, aynı zamanda haşerelerin gezebileceği noktalara uygulandığı zaman uzun süreli etki sağlar. Bu sayede evinizin, işyerinizin haşerelere karşı korunması için genel mücadele yapma olanağı sağlar.
  •  Genel Koruma Sağlar
İçerisinde bulunan öldürücü aktif maddesi flushing-out ışığa çıkarıcı etkisi ile haşereleri saklandığı yerden çıkarır. İlaçlanan ortama dışardan gelecek olan haşereleri engeller.
  •  İnsanlar İçin Daha Güvenli, Çevreye Duyarlı İçerik
Japon Sumitomo firmasının orijinal aktif maddeleri kullanılmıştır ve toksititesi düşüktür. exPeltox rakiplerinden 8 kat daha güvenlidir. T.C. Sağlık Bakanlığı ruhsatına sahiptir. Doğa dostudur.
Odanın tüm kapı ve pencereleri kapatılır. Kullanmadan önce ürün iyice çalkalanıp, sprey şişesinin üzerindeki spreyleme tetik nozulu açık pozisyona getirilir. Püskürtücü 30 cm uzakta tutularak oda içerisindeki hedef canlıların yaşayabileceği, saklanabileceği diğer yerlere
 Püskürtülür. Uygulamadan sonra oda 1 saat havalandırılmalıdır.
Ruhsat No: 2009/31